• +90 539 938 59 68
  • Şabanoğlu Mh Atatürk Blv.228/1 TEKKEKÖY SAMSUN

Samsun Konteynerci

Samsun Konteynerci

Knt Prefabrik; Kuruluşlar arasında prefabrik evler, çelik villalar, demonte konteynerler, şantiye yapıları hangar atölye yapıları, kombine konteynerler, eklemli kabinler, ofis binaları, hastane ve okul ve eğitim binaları, sağlık merkezleri, acil servis binaları, yemekhane, yurt ve benzeri yapılar bulunmaktadır.

Knt Prefabrik; hafif çelik yapılar, standart ve özel tasarım konteyner imalatları, prefabrik yapılar, wc – duşakabinler, güvenlik kabinleri, ağır çelik ve endüstriyel yapılar imalat ve satışını yapan bir firmadır. Çalıştığımız alanlarda yurtiçi ve yurtdışı hizmet verebilmekteyiz.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, uzman ekibimiz, üretimde kullandığımız ileri teknoloji, anahtar teslim projemiz, imalat uygulama montaj iş modelimiz ile konteyner ve prefabrik yapılar konusunda ürün ve hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz doğru proje, doğru satış, zamanında ve kaliteli üretimdir.

Knt Prefabrik olarak hedefimiz; Kalitesi ve bilgi birikimiyle müşteri memnuniyetimizi her an ön sırada tutmak, uzman ekibi ile sizlere çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak, çözüm ortaklığı sunmak ve sizlere doğal, modern ve prefabrik yaşam alanları bırakmaktır. Gelecek nesiller. Ürettiğimiz prefabrik evler ve ofisler birçok avantajı ile hızlı ve hızlı bir şekilde kurulmaktadır.

Çok kısa sürede ürettiği ürünlerle pazarda büyük bir paya sahip olan Knt Prefabrik;

Profesyonel alt yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ürün elde etmek için sektörün önde gelen tedarikçileri ile çalışmakta, üretimden montaja kadar geçen süreçte profesyonel ekipler nezaretinde kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunmaktadır.

Yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile hizmetlerine duyulan güveni tesis ederek müşterileri ve tedarikçileri ile uzun soluklu iş birliklerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Knt Prefabrik Sektörde Öncü Firma

Dünyanın önde gelen kuruluşları ile rekabet ederek, müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek fark yaratmak ve teknolojik gelişmelerde öncü olmak daima firmamızın asıl prensibidir.

İnsanların barınma ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli, güvenli, estetik, sağlıklı, hızlı, yaşanabilir mekanlar üreterek, ekonomik ve özel yaşam alanları sağlamak için daima kendimizi geliştiriyoruz.

KNT Prefabrik olarak birinci sınıf teknolojik yetkinliğimizi geliştirmek ve sürdürmek için çalışıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında sektörün lider firması olmanın sorumluluğunu bir an olsun unutmadan; Müşterilerimizin değişmekte olan ihtiyaçlarına her zaman yanıt verebilecek üstün kaliteli hazır yapılar hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden üretmeye devam ediyoruz. Böylece sektörde her zaman bir adım önde olan şirketimizin bu başarısını sürdürmeyi hedefliyoruz.

 

 

Samsun konteyner,

Samsun konteyner ev,

Samsun şantiye konteyneri,

Samsun metropol konteyner,

Samsun güvenlik kabini,

Samsun mobo kabin,

Samsun konteyner fiyatları,

Samsun konteyner ev fiyatları,

Samsun satılık konteyner,

Samsun konteyner ev modelleri,

Samsun konteynır evler,

sahibinden konteyner,

Samsun 2 el konteyner fiyatları,

Samsun ikinci el konteyner fiyatları,

Samsun 2 el konteyner satanlar,

Samsun lüks konteyner evler,

Samsun sahibinden satılık konteyner,

Samsun tekerlekli konteyner,

Samsun konteyner ev fiyat,

Samsun prefabrik konteyner,

Samsun konteyner fiyat,

Samsun konteyner ev fiyatları 2021,

Samsun satılık konteyner ev,

Samsun konteyner sahibinden,

Samsun sahibinden satilik 2 el konteyner fiyatları,

Samsun güvenlik kulübesi,

Samsun konteyner villa,

Samsun ev konteyner,

Samsun kiralık konteyner,

Samsun konteyner ofis,

Samsun satılık ikinci el konteyner,

Samsun sahibinden konteyner ev,

Samsun modern konteyner ev fiyatları,

Samsun konteyner ikinci el,

Samsun ofis konteyner,

Samsun boş konteyner,

Samsun konteyner satılık,

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.